Blog > Estonia

Kiirelt personali kasvatanud Veriff plaanib palgata veel 100 inimest

TALLINN, 5. veebruar, BNS – Identimisteenust pakkuv idufirma Veriff kasvatas töötajaskonna ärimahtude kiire kasvu tõttu aastaga 8 inimeselt 100 töötajani ning plaanib poole aasta pärast personali veel kahekordistada.

Kui aasta tagasi töötas ettevõttes kaheksa inimest, siis tänavu 1. veebruari seisuga on ettevõttes palgal sada töötajat 18 erinevast rahvusest, teatas Veriff.

"Praeguse prognoosi kohaselt töötab meil poole aasta pärast üle kahesaja inimese. Kasv on hoogne, kuid kasvame vastavalt klientide vajadustele," ütles Veriffi asutaja Kaarel Kotkas pressiteate vahenduses. Ta tõi esile, et eelmise aasta alguses oli firmal üheksa klienti, nüüd ligi 100.

Firma sadakonna kliendi seas on finants- ja jagamismajanduse ettevõtted ning online-kaubamajad. 2019. aasta jaanuaris laiendas Veriff oma tooteportfelli läbi küberturvalisuse ettevõtte BrowserID omandamise, mis arendab seadmepõhistest andmetest lähtuvate riskide tuvastamise teemast.

Veriff on kaasanud 8,3 miljoni dollari ulatuses investeeringuid 25 institutsionaalselt ja erainvestorilt. Ettevõttesse on muuhulgas investeerinud Mosaic Ventures, Y-Combinator, SV Angel, ACE & Company, LIFT99, Superangel, Taavet Hinrikus, Ashton Kutcher, Paul Buchheit, Elad Gil, Sten Tamkivi, Ragnar Sass, Taavi Kotka ja endine LexisNexise tegevjuht Andrew Prozes.

 

Baltic News Service