Feb 14, 2019

IT SPETSIALIST

  • 3r Computers OÜ
  • Liivalaia 22, Tallinn, Estonia
  • €1,200 - €2,600 monthly
Full time Computer Engineer Jobs IT Customer Service Jobs IT Support Staff IT Management

Job Description

Tööülesanded

  • kliendi konsulteerimine telefoniteel
  • IT arendusettepanekute tegemine ja juurutamine
  • Microsofti tarkvara probleemidele lahendamine
  • Arvut iriist- ja tarkvara paigaldamine
  • Süsteemide integreermine ja migreerimine
  • Süsteemi administreerimine ja igapäevane hooldus

Nõudmised kandidaadile

  • IT-alane haridus (võib selle omandamine) või vastav töökogemus
  • Arvutite, arvutikomponentide ja nende ehituse ning ühilduvuse tundmine
  • Huvi arvutite ja tehnoloogia vastu
  • Soov ja oskus inimestega suhelda ja neile abiks olla
  • Piisav stressitaluvus

Omalt poolt pakume

  • Toetavat meeskonda
  • Koolitusvõimalused
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Boonussüsteem
  • Vajalikud töövahendid (sülearvuti, telefon, parkimine kesklinnas jms)

Lisainformatsioon

  • Lisaks tavapärasele tööajale võimaldame eriti võimekatele töötajatele 4 päevaseid töönädalaid ja lõpetada reedeti varem. Lisaks riigi 10 päevale pakume 2 nädalat lisapuhkust tööandja kulul kui perre sünnib laps või kui on mõni muu oluline sündmus töötaja pereelus toimumas. Kui eelpooltoodu kõnetas sind ja sa tunned, et võiksid olla meie meeskonnas, siis palun saada meile oma CV.

Tööle asumise aeg  esimesel võimalusel